جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 50204
  تاریخ انتشار : 30 فروردین 1393 13:46
  تعداد بازدید : 547

  حجت‌الاسلام و‌المسلمین رهبر در گفتگو با باشگاه خبرنگاران:

  وجود قضات متخصص از ملزومات اولیه ایجاد "دادسراهای نفتی" است

  عضو کميسيون قضايی مجلس هشتم گفت: وجود قضات متخصص و کارشناسان ویژه که از تبحر و تخصصص کافی در رسیدگی به جرائم اقتصادی، نفتی، زمین خواری و پولشویی برخوردار باشند از ملزومات اولیه در دادسراهای تخصصی است.
  حجت الاسلام و المسلمین "محمد تقي رهبر" در گفتگو با  باشگاه خبرنگاران، با اشاره به اهمیت تشکیل دادسرای تخصصی در رسیدگی به جرائم نفتی اظهار داشت: مبارزه با فساد اقتصادی یکی از وظایف مهم حکومت است که با تشکیل دادسراهای تخصصی سرعت رسیدگی به فساد اقتصادی، رشوه، رانت و جرائم نفتی افزایش می یابد.

  وی ادامه داد: با توجه به اینکه دستگاه قضا با کمبود نیروهای متخصص روبه رو است، لذا ایجاد داسراهای تخصصی می تواند کمبود نیروی متخصص را در جهت افزایش امکانات این دستگاه جبران کند.

  حجت الاسلام رهبر افزود: رسیدگی سریع تر به پرونده های مرتبط با جرائم فساد اقتصادی و عدم اطاله دادرسی در رابطه با آنها نقش موثری در تحقق عدالت و سلامت جامعه دارد.

  عضو کميسيون قضايی مجلس هشتم در پایان خاطرنشان کرد: وجود متخصصین و کارشناسان ویژه که از تبحر و تخصصص کافی در رسیدگی به جرائم اقتصادی، نفتی، زمین خواری و پولشویی برخوردار باشند از ملزومات اولیه در دادسراهای تخصصی است.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
360925313
اکنون :
16