جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 50221
  تاریخ انتشار : 30 فروردین 1393 16:7
  تعداد بازدید : 562

  رییس کل دادگستری کرمان:

  عمده تخلفات در حوزه پزشکی ناشی از ضعف نظارت هاست

  رییس کل دادگستری استان کرمان گفت: ضعف واحدهای حقوقی موجب ارتباط نارسا و ناکافی با دستگاه قضایی می شود.
  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کویر، حجت الاسلام والمسلمین علی توکلی در نشست شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کرمان، اظهار کرد: اگر تخلفی هم در حوزه پزشکی صورت گیرد، بخش عمده ای از آن ناشی از ضعف نظارت هاست.

  رییس کل دادگستری استان کرمان گفت: برای کاهش تخلفات و کوتاهی ها در جامعه نیاز است که در بین افراد تحولاتی ایجاد کنیم و اگر حیا در بین افراد جامعه افزایش یابد، کمتر شاهد تخلف یا کوتاهی در کار می شویم.

  توکلی عنوان کرد: در حوزه پیشگیری به غیر از فعالیت های فرهنگی به نوعی سختگیری ها و برخوردهای قانونی نیاز است و فقط و فقط با تعریف و تمجید نمی توان فرهنگی را در جامعه نهادینه کرد.

  وی ادامه داد: با فرد یا افرادی که حاضر به تن دادن به مقررات نباشند باید برخورد قانونی و قاطع انجام شود.

  رییس کل دادگستری استان کرمان تمرکز مطب پزشکان در مرکز شهر را یک مصیبت و آسیب دانست و اظهار کرد: بخشی از مشکلات اجتماعی از جمله ترافیک، ناشی از این موضوع است، حال آنکه اگر پزشکی عملکرد خوبی داشته باشد، در هر کجا که باشد افراد به وی مراجعه خواهند کرد.

  وی خاطرنشان کرد: اگر مطب پزشکان در نقاط مختلف باشد، هم موجب عمران و آبادانی و اعتبار بخشی به محل شده و نیز به حل مشکلات ترافیکی کمک می کند.

  وی ضمن تقدیر از تلاش های پزشکان در حوزه سلامت افراد جامعه، تاکید کرد: حوزه پزشکی از حوزه های بسیار تاثیرگذار در جامعه هستند که امیدواریم با همکاری آنها به موفقیت های بیشتری دست یابیم.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
360925383
اکنون :
18