جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 50300
  تاریخ انتشار : 31 فروردین 1393 14:28
  تعداد بازدید : 597

  رییس دیوان عالی کشور:

  مفسدان اقتصادی مجازات شوند

  رییس دیوان عدالت اداری گفت: کسانی که مرتکب فساد اقتصادی می شوند باید شناسایی و مجازات شوند.
  به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، آیت الله محسنی گرگانی در حاشیه مراسم سالگرد درگذشت آیت الله رضوانی که در مسجد سیدعزیزالله بازار تهران برگزار شد، در جمع خبرنگاران در رابطه با تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور، گفت: مفاسد اقتصادی بحث مفصل، جامع و فراگیری است و کسانی که مرتکب فساد اقتصادی می شوند باید شناسایی و مجازات شوند.

  وی ادامه داد: افرادی که اموال و حقوقشان در این میان از بین رفته است، حتما باید به واحد مبارزه با مفاسد اقتصادی دستگاه قضایی مراجعه کرده و شکایت خود را اعلام کنند تا به آن رسیدگی شود.

  وی در رابطه با نقش دولت در اقتصاد مقاومتی گفت: در رابطه با اقتصاد مقاومتی و نقش دولت نیز باید تاکید کنم که دولت بنا بر وظیفه اش باید مراقب اموال و دارایی های مردم باشد.

  محسنی گرکانی در پاسخ به سوالی مبنی بر وضعیت رسیدگی به پرونده های تخلفات اداری خاطرنشان کرد: دولت مراقب اموال باشد؛ زیرا اموال متعلق به بیت المال است. از سوی دیگر مجلس هم هرچند از نظر اجرایی مسئولیتی ندارد اما در زمینه وضع قوانین مناسب باید اهتمام جدی نشان دهد.

  رییس دیوان عالی کشور افزود: اگر از افراد چه از نظر شخصی، اجتماعی یا دولتی حقی ضایع شده باشد، باید برای احقاق این حق اقدامات لازم صورت گیرد؛ زیرا جمهوری اسلامی ایران قانون دارد و باید مطابق این قانون به حقوق ملت به صورت جدی رسیدگی شود.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
360925246
اکنون :
30