جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 50319
  تاریخ انتشار : 31 فروردین 1393 16:9
  تعداد بازدید : 504

  درگیری در اوین جدی نبود/ پیگیر پرونده کودکان اجاره ای هستیم

  وزیر دادگستری با رد خبر سایت های مخالف نظام در خصوص درگیری شدید در بند 350 زندان اوین و مجروحیت تعدادی از زندانیان گفت: درگیری چندان جدی نبود و بیشتر بحث بازرسی از بندها مطرح بود.
  به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام پورمحمدی در حاشیه بزرگداشت مراسم روز زن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تحقیقات اولیه در این زمینه صورت گرفته اما آنچه گزارش شده نشان می دهد اخبار منتشره درست نبوده و تنها یک روال عادی بازرسی از بندها بوده است.

  وی افزود: این بازرسی برای این است که اشیای برنده و یا برخی وسایل ممنوع مثل موبایل و سیمکارت کشف شود که در بازرسی از این بند تعدادی از اقلام ممنوعه کشف شد. در دو اتاق مقاومتی صورت گرفت البته درگیری شدید نبود بلکه یک مختصری کوفتگی برای یکی دو نفر از زندانیان رخ داد که با درمان سرپایی بهبود یافتند.

  وزیر دادگستری خاطرنشان کرد: اگر معلوم شود زندانبانان با زندانی برخورد نامناسبی داشته اند موضوع پیگیری و با متخلفین برخورد خواهد شد.

  خبرنگاری درباره خرید و فروش و اجاره کودکان پرسید که وزیر دادگستری در پاسخ گفت: در خصوص این موضوع آنچنان که گزارش شده نبوده و این یک عارضه اجتماعی است که کودکان ما را تهدید می کند. ما به شکل جدی پیگیر این موضوع هستیم و با همکاری بهزیستی و ناجا چند تیم را برای بازرسی در نظر گرفته ایم.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
360925313
اکنون :
16